P. Paukštytė su porininke triumfavo ITF turnyre Ispanijoje © Unsplash.com - john-fornander

Ispanijoje vykusiame ITF lygio (W15) moterų turnyre puikiai pasirodė Lietuvos atstovė Patricija Paukštytė, kuri poroje su vokiete Chantal Sauvant triumfavo dvejetų varžybose. Kovoje dėl trofėjaus jos nugalėjo portugalę Ines Murtą ir ispanę Olgą Parres Azcoitią.

Galutinis rezultatas 6:4, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 31 minutę.

Dėl čempiono vardo reikėjo kaip reikiant pakovoti ir abu setai buvo kovingi, o lietuvės ir vokietės pora keletą karatų išbarstė susikurtą pranašumą.

P.Paukštytė ir Ch.Sauvant pelnė 955 JAV dolerius ir po 10 WTA dvejetų reitingo taškų. Mūsiškė jau 7-ą kartą karjeroje bei 5-ą kartą šiais metais laimėjo ITF moterų dvejetų turnyrą.

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.