R. Berankis apmaudžiai pralaimėjo finalą Prancūzijoje © Unsplash.com - ben-hershey

Geriausias Lietuvos žaidėjas po atkaklios, tačiau labai apmaudžios kovos pralaimėjo finalą Lilio mieste (Prancūzija), kur vyko ATP „Challenger“ serijos turnyras. Ričardas Berankis (ATP 87) po trijų setų kovos nusileido vietiniui žaidėjui Quentinui Halysui (ATP 115).

Galutinis rezultatas 4:6, 7:6 (7:4), 6:4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmą setą ganėtinai užtikrintai laimėjo lietuvis, kuris sugebėjo palaužti varžovo padavimų seriją ir sėkmingai sužaidė savąsias. Tiesa, antrame sete iš pradžių atrodė viskas klostysis puikiai, tačiau susikūrtas pranašumas ištirpo ir prancūzas įgavęs antrą kvepavimą pradėjo žaisti kur kas geriau.

Antrosios partijos pratęsime nepavyko sužaisti sėkmingai ir bendras rezultatas setais tapo lygus.

Lemiamoje partijoje Q. Halysas valdė situaciją ir susikūrė pranašumą, kurio lietuvis nesugebėjo panaikinti.

R.Berankis šiame turnyre uždirbo 55 ATP vienetų reitingo taškus bei 5400 eurų, tačiau nesugebėjo pasinaudoti proga iškovoti 14-tą tokio lygio trofėjų.