R. Berankis pranoko estą ir pateko į pusfinalį P. Korėjoje © AFP nuotr.

Žinomiausias Lietuvos teniso žaidėjas dalyvauja dar viename Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ turnyre. Ričardas Berankis (ATP 371) per tris setus nugalėjo 20-metį estą Marką Lajalį (ATP 208), kuris po pralaimėto mačo metė raketė į tinklą.

Galutinis rezultatas 6:2, 6:7 (4:7), 6:3, o visas mačas truko 2 valandas ir 23 minutes.

Pirmame sete solidžiai žaidęs 33-ejų lietuvis užtikrintai išsiveržė į priekį ir laimėjo partiją. Tiesa, antroje dalyje išlaikyti pranašumo nepavyko ir teko žaisti pratęsimą, kuriame jau estas išnaudojo savo šansus ir išlygino bendrą susitikimo rezultatą.

Lemiamame sete abu žaidėjai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau tą pavyko padaryti tik mūsiškiui.

R. Berankis už patekimą į pusfinalį uždirbo 22 ATP reitingo taškus. Jame teks kovoti prieš Bu Yunchaokete (ATP 186) iš Kinijos.

ATP „Challenger“ turnyro Pietų Korėjoje prizų fondą sudaro 82 tūkst. JAV dolerių.