Antrajame kėlinį pabudę „Liverpool“ futbolininkai prasibrovė į Čempionų lygos finalą © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Čempionų lygos pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „Liverpool“ iššvaistė namuose susikrautą dviejų įvarčių pranašumą, tačiau sugebėjo reabilituotis ir rungtynes laimėjo rezultatu 3:2.

Pirmame kėlinyje visų „nurašyti“ šeimininkai šokiravo savo oponentus. Jau 3 minutę po Ettieno Capoue perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Boulaye Dia.

41 minutę „Submarinai“ padvigubino savo persvarą. Po dar vieno puikaus Etienno Capoue perdavimo kamuolį smūgiu galva į vartus nukreipė Francis Coquelinas ir bendras abiejų pusfinalio rungtynių rezultatas tapo lygus- 2:2.

Vis gi, antroje rungtynių pusėje Jurgeno Kloppo auklėtiniai pabudo, pelnė tris įvarčius ir sužlugdė visas savo oponentų viltis pasiekti finalą.

62 minutę Fabinho atliko smūgį iš gan aštraus kampo, „Villarreal“ ekipos vartininkas Geronimo Rulli apmaudžiai praleido kamuolį tarp savo kojų ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Po 5 minučių „Liverpool“ pelnė dar vieną įvartį. Šį kartą smūgiu galva pasižymėjo Brahimas Diazas.

Na ir visus klausimus šioje pusfinalio serijoje išsprendė 74 minutę trečiąjį savo komandos įvartį šiame susitikime pelnęs Sadio Mane, kuris po greitos kontraatakos apsivarė oponentų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Šią pusfinalio akistatą Kloppo auklėtiniai laimėjo bendru rezultatu 5:2. Finale jie susitiks su Mančesterio „City“ ir Madrido „Real“ poros nugalėtoju.

• lxbfYeaa (IP: 0976b6b22)