„Manchester City“ tapo Čempionų lygos nugalėtojais © IMAGO/Sportimage nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose Čempionų lygos finalo rungtynėse „Manchester City“ po atkaklios kovos rezultatu 1:0 palaužė Milano „Inter“ futbolininkus.

Pirmas kėlinys buvo apylygus, komandos žaidė gan atsargiai ir futbolininkai į pertrauką išėjo švieslentėje degant nuliams.

Pergalingas susitikimo įvartis krito 68 minutę. Galingu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą oponentų vartininką nuginklavo „City“ saugas Rodri.

„Inter“ turėjo galimybių išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys vartų tinkle taip ir neatsidūrė.

Tai yra pirmasis Čempionų lygos trofėjus „Man City“ istorijoje. Ši pergalė taip pat reiškia, kad Pepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo ir vadinamąjį „treble“ - FA Taurę, „Premier“ lygą ir Čempionų lygą vieno sezono metu. Prieš tai tokiu pasiekimu Anglijoje didžiavosi tik „Man United“ ekipa.