PČ: Kroatija įveikė Kanadą, o Belgija nusileido Marokui © Reuters nuotr.

Sekmadienį buvo sužaistas antrasis turas pasaulio futbolo čempionate F grupėje.

Kroatija po ankstyvo praleisto įvarčio 4:1 įveikė Kanados rinktinę.

2-ąją minutę Šiaurės Amerikos atstovus į priekį išvedė Alphonso Daviesas, kuris pasižymėjo puikiu smūgiu galva.

Po praleisto įvarčio kroatai įjungė aukštesnę pavarą. 36-ąją minutę pasižymėjo Andrejus Kramaričius, o 44-ąją rezultatą Zlatko Daličiaus auklėtiniams persvėrė Marko Livaja.

Antrajame kėlinyje Kroatija vėl atrodė žymiai pavojingiau. 70-ąją minutę pergalę pasaulio vicečempionams įtvirtino dar vienas A. Kramaričiaus įvartis.

Per pridėtą laiką įvartį pridėjo ir Lovro Majeras.

Po šios pergalės Kanada prarado šansus patekti į PČ aštuntfinalį. Ši rinktinė po 36 metų pertraukos sugrįžo į šį turnyrą. Kroatija sąskaitoje dabar yra 4 taškai – tiek pat turi ir Marokas.

Marokas, tuo tarpu, šiandien 2:0 palaužė Belgijos rinktinė, kuri pasirodė ganėtinai prastai.