„UEFA Čempionų lygos“ ketvirtfinalis: „Barcelona“ ir „Atletico“  įgijo minimalų pranašumą © Scanpix nuotr.

Trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse sėkmingai susiklostė Ispanijos klubams.

„Barcelona“ futbolininkai penkių įvarčių trileryje išvykoje 3:2 palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą.

Pirmojo įvarčio teko palaukti – 37-ąją minutę tiksliai pasižymėjo brazilas Raphinha ir išvedė savo komandą į priekį.

Visgi šeimininkai nepalūžo ir antajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – Buvęs „Barcelona“ klubo krašto puolėjas Ousmane'as Dembele 48-ąją minutę lygino rezultatą, o dar po dviejų minučių Vitinha išvedė PSG į priekį.

Išlyginamąjį įvartį 62-ąją minutę pasiuntė tas pats „Barcelona“ komandos krašto puolėjas Raphinha, o 77-ąją minutę gynėjas Andreasas Christensenas dar kartą išvedė katalonus į priekį bei šventė pergalę išvykoje 3:2.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ futbolininkai apgynė namų tvirtovę prieš Dortmundo „Borrusia“ komandą.

Diego Simeone auklėtiniai namuose rezultatu 2:1 palaužė svečius iš Vokietijos.

Pirmasis įvartis krito jau rungtynių pradžioje – 4-ąją minutę vartų tinklą skrodė taiklus Rodrigo de Paulo smūgis ir išvedė madridiečius į priekį.

32-ąją minutę rezultatą padvigubino Samuelis Lino ir „Atletico“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 2 įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje agresyvesni buvo svečiai, o per antrąjį kėlinį „Borussia“ komandai pavyko pasižymėti vieną sykį – 81-ąją minutę rezultatą švelnino po keitimo pasirodęs Sebastienas Halleris.

Rungtynės baigėsi „Atletico“ pergale 2:1.

Atsakomosios šių dviejų porų ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 16 dieną.