2 iš 2: Lietuvos 16-mečiai po atkaklios kovos palaužė nyderlandus © FIBA nuotr.

Lietuvos šešiolikmečių rinktinė tęsia pasirodymą Europos čempionate.

Lietuviai po atkaklios kovos 80:73 (16:24, 26:14, 22:22, 16:13) palaužė bendraamžius iš Nyderlandų ir iškovojo antrąją pergalę grupėje.

Paskutines grupės rungtynes lietuviai žais prieš Izraelio šešiolikmečius.

Lietuviams sunkiai prasidėjo rungtynės. Varžovai greitai įgijo 8 taškų persvarą (16:24), bet mūsiškiai sugebėjo ją likviduoti ir į pertrauką išeiti pirmaudami (40:38)

Atkakli kova vyko iki pat ketvirtojo kėlinio. Likus žaisti 8 minutėms komandas teskyrė 3 taškai (66:63).

Atitrūkti lietuviams pavyko tik rungtynių pabaigoje. Likus žaisti 3 minutėms mūsiškiai susikūrė 9 taškų pranašumą (78:69) ir sugebėjo sukauptą persvarą išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos.

Šešiolikmečius į pergalę vedė Kasparas Jakučionis pelnęs 17 taškų, Nojus Indrušaitis surinko 16, Mantas Laurenčikas pridėjo 10 taškų.