2 iš 2: „Žalgirį“ Milane išgelbėjo Ulanovo metimas © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (11-8) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė taip, kaip ir pradėjo – pergale.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 66:61 (19:9, 18:18, 22:13, 7:21) palaužė Milano „Emporio Armani“ (6-13) krepšininkus.

„Žalgiris“ mačą pradėjo itin užtikrintai – po Arno Butkevičiaus baudos metimų turėjo 13 taškų persvarą jau pirmajame kėlinyje (6:19). Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 10 taškų.

Užtikrintai žalgiriečiai žaidė ir trečiąjį kėlinį po kurio pranašumas siekė jau net 19 taškų (40:59).

Visgi ketvirtajame kėlinyje vienu momentu jau reikėjo kaip reikiant sunerimti kauniečiams. „Žalgiriui“ prastai sekėsi pulti, o „Armani“ krepšininkai pelnė 10 taškų be atsako.

Netrukus taškus pelnė Kevarriusas Hayesas bei Edgaras Ulanovas, kurie situaciją šiek tiek stabilizavo.

Visgi Devono Hallo ir Billy Barono tritaškiai maksimaliai grąžino intrigą į rungtynes, skirtumas tarp komandų buvo 2 taškai, o iki rungtynių pabaigos buvo likusios 48 sekundės. Tuomet lyderio vaidmens ėmėsi „Žalgirio“ kapitonas, kurio tritaškis buvo tikslus – 61:66.

Kitoje atakoje „Armani“ krepšininkams užpulti nepavyko ir Lietuvos komanda triumfavo.

Naudingiausias „Žalgirio“ gretose šiandien buvo Kevarriusas Hayesas, kuris surinko 16 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus. Edgaras Ulanovas pridėjo 13 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 16 naudingumo balų. Rolandas Šmitas taipogi pelnė 13 taškų.

Milano komandoje rezultatyviausias buvo Billy Baronas, kuris pelnė 11 taškų.

• Di (IP: 8562ec58f)