„7Bet-Lietkabelio“ europinės viltys žlugo – panevėžiečiai nusileido „Turk Telekom“ ekipai © „7Bet-Lietkabelio“ nuotr.

16-ame Europos taurės ture Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (5/11) patyrė nesėkmę ir palaidojo Europinį sezoną likus 2 turams iki reguliariojo sezono pabaigos.

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose rezultatu 88:73 (19:16, 25:20, 15:24, 29:13) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (7/9) ekipai.

Pirmajame kėlinyje rungtynes pradėjo vesti Ankaros ekipa. Šeimininkai pabėgo į priekį 6 taškų atstumu (12:6). Kokybės trūkumu puolime pažymėtąjį pirmąjį kėlinį panevėžiečiai baigė turėdami 3 taškų deficitą – 19:16.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Turk Telekom“ – dvi atakos, pasibaigusios O. Ulubay'iaus ir Y. Saybiro 2+1 situacijomis leido šeimininkams įgyti 7 taškų pranašumą (25:18). „7Bet-Lietkabelis“ ir toliau strigo, o į greitą ataką išbėgęs Tyrone'as Wallace'as grūdo kamuolį į krepšį. Turkijos ekipa pelnė dar vieną tritaškį ir atstumas išaugo iki 12 taškų (32:21). Dovio Bičkauskio 6 iš eilės taškų atkarpa padėjo „7Bet-Lietkabeliui“ priartėti 5 taškų skirtumu (34:29). Visgi geriau kėlinio pabaigą sužaidusi „Turk Telekom“ ekipa į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą – 44:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo apylygiai. Vėliau Gabrielius Maldūnas smeigė tritaškį, Deividas Sirvydis realizavo baudos metimą, Stefanas Birčevičius pridėjo du taškus, o Deividas Sirvydis pelnė dar 3 taškus, Martynas Varnas smeigė tritaškį ir „7Bet-Lietkabelis“ išsiveržė į priekį likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos (49:50). Lygiai paskutinę kėlinio atkarpą sužaidusios komandos leido Panevėžio klubui į ketvirtąjį kėlinį išeiti su 1 taško pranašumu – 59:60.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Tyrono Wallace'o tritaškiu ir šeimininkai susigrąžino persvarą (62:60). Abiems komandos nesisekė efektyviai užpulti, tačiau Ankaros komanda įpusėjus kėliniui pirmavo 4 taškų skirtumu (68:64). Likus 3 minutėms Yigitcanas Saybiras realizavo dvitaškį ir šeimininkai įsiveržė 7 taškų pranašumu (74:67). Varžovai smeigė dar vieną tritaškį ir „7Bet-Lietkabeliui“ per likusį laiką išsigelbėti nepavyko. „Turk Telekom“ laimėjo rezultatu 88:73.

„7Bet-Lietkabelį“ į priekį vedė Deividas Sirvydis, surinkęs 18 taškų (7 atk. kamuoliai), Dovis Bičkausis pridėjo 14, Gabrielius Maldūnas 9, Martynas Varnas 9.

„Turk Telekom“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tyronas Wallace'as – jo sąskaitoje 31 taškas (7 atk. kamuoliai, 8/10 dvit.), 20 pridėjo Jamesas Palmeris Jr., Jarrodas Jonesas 13, Yigitcanas Saybiras 13 (7 atk. kamuoliai).