A. Hadžibegovičiaus netekęs „Lietkabelis“ išvargo pergalę prieš Jonavos ekipą © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (5-3) komanda apmaudžiai prarado traumą patyrusį Aleną Hadžibegovičių, tačiau savo sirgalius pradžiugino pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 84:79 (16:13, 21:24, 23:22, 24:20) palaužė Jonavos „CBet“ (5-3) pasipriešinimą.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse abiejų ekipų žaidime nestigo klaidų, o po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo trapų pranašumą – 16:13. Tiesa, vos žengęs ant parketo Dastinas Morkūnas šaltakraujišku tritaškiu lygino rezultatą – 16:16. Jam tuo pačiu atsakė Vytenio Lipkevičiaus ir Martyno Varno tandemas – 22:16.

Atrodė, kad panevėžiečiai bandys atitrūkti (29:23), tačiau komandą sudrebino nelaimė – kelio traumą patyrė Alenas Hadžibegovičius, nebegalėjęs savarankiškai pakilti nuo parketo.

„CBet“ surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą (30:29), o pasibaigus antrajam ketvirčiui tvyrojo lygybė – 37:37.

Po pertraukos situacija menkai kito – kova liko tokia pat atkakli. Ivanas Gandia-Rosas rinko svarbius taškus savo ekipai (57:56), bet M.Varno ir Gedimino Oreliko dėka „7bet-Lietkabelis“ turėjo minimalų pranašumą – 60:59.

Likus žaisti 3 minutes Panevėžio komanda didino skirtumą iki 4 taškų – tai padarė Gabrielius Maldūnas – 76:72. Nepaisant to, kad baudų jis nerealizavo, netrukus reabilitavosi metimu „iš žaidimo“ (78:72), vis tik Michaelas Hughesas ir E.Šeškus braukė perniek šeimininkų pranašumą – 77:78.

Liko pusantros minutės, P.Valinskas smeigė „7bet-Lietkabeliui“ labai reikšmingą tritaškį – 81:77. E.Šeškus vėl bandė savo laimę, bet taiklus nebuvo, o P.Valinskas stojo mesti baudų – 83:77. Jos artino prie pergalės panevėžiečius ir nors M.Lewisas pridėjo dvitaškį, G.Oreliko taškas nuo baudų metimo linijos tirpdė svečių šansus – 84:79.