„Barcelona“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Fenerbahče“ © Barcelona nuotr,

Eurolygoje nebėra komandos, kuri nebūtų patyrusi pralaimėjimo. „Barcelonos“ ekipa (4-2) namuose palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (5-1), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 81:80 (21:19, 18:17, 23:13, 19:31) palaužė Turkijos grandą.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi atkakliai, o „Barca“ įgijo 3 taškų persvarą (39:36).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėme katalonai, kurie atliko galingą spurtą bei susikrovė 16 taškų pranašumą (60:44).

Tiesa, Stambulo ekipa nekapituliavo ir likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, sušvelnino deficitą iki 5 taškų (76:71).

Melihas Mahmutoglu smeigė sunkų tritaškį, kuris „Barcai“ paliko tik 2 taškų persvarą (78:76).

Vis dėlto, „Fenerbahče“ nepavyko perlaužti rungtynių savo naudai. Nikola Kaliničius smeigė tritaškį po Nicolaso Laprovittolos perdavimo ir įtvirtino katalonų pranašumą.

„Fenerbahče“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, bet J. Motley pelnė du taškus, nors reikėjo tritaškio.

Rokas Jokubaitis pelnė 8 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Barcos“ gretose žibėjo Nicolasas Laprovittola. Argentinietis pelnė 26 taškus ir atliko 7 perdavimus, Nikola Kaliničius surinko 14 taškų, Mike'as Tobey pridėjo 13.

Stambulo ekipoje Johnathanas Motley pelnė 23 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Marko Guduričius ir Melihas Mahmutoglu pridėjo po 11 taškų