Be pralaimėjimų: amerikiečio vedamas „CBet“ dramatiškai triumfavo Pasvalyje © LKL nuotr.

Pirmadienio vakarą ketvirtą sezono pergalę iš tiek pat galimų „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Jonavos klubas (4-0).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 92:90 (17:23, 21:24, 25:21, 29:22) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-2) ekipą.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje Jonavos ekipa turėjo 12 taškų deficitą (53:65), tačiau lemiamu metu sužaidė įspūdingą atkarpą ir sugebėjo pratęsti pergalių seriją iki keturių.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė per 12 paskutinių rungtynių minučių. Stipriai atsilikinėjusi Jonavos komanda surengė spurtą net 30:13 ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Drama vyko iki paskutinių sekundžių, o likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Goranas Huskičius pelnė du taškus su pražanga taip išvesdamas Jonavos ekipą į priekį (92:90).

Lemiamas Dustino Ware'o tritaškis skriejo pro šalį ir „CBet“ pratęsė pergalių seriją.

Jonavos klubą į pergalę vedė Jeffas Garrettas pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. Goranas Huskičius surinko 20 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pasvalio ekipos neišgelbėjo 20 Justo Furmanavičiaus taškų, 18 pridėjo Dustinas Ware'as.