Be variantų: „Barcelona“ namuose nušlavė „AX Armani“ © Barcelona nuotr,

„Barcelona“ (3-2) grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Katalonai namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 14:15) nepaliko vilčių Milano „AX Armani“ (3-2).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai dominuoti pradėjo antrajame kėlinyje.

Lygybę po pirmojo kėlinio išlaikę svečiai, varžovus paleido antrajame, kurį pralaimėjo 14 taškų skirtumu (43:29).

Po pertraukos „Barca“ toliau didino persvarą ir susikrovė rekordinį 20 taškų pranašumą (61:41).

Ketvirtajame kėlinyje šansą pasireikšti gavo mažiau rungtyniaujantys krepšininkai, o katalonai iškovojo gražią pergalę.

Rokas Jokubaitis pelnė 3 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Barcos“ gretose rungtyniavo Mike'as Tobey, kuris visus 13 savo pelnytų taškų pelnė per pirmąją rungtynių dalį. Cory Higginsas surinko 11 taškų.

Milano ekipoje Brandonas Daviesas pelnė 18 taškų, Devonas Hallas ir Billy Baronas surinko po 7.