Belgrado derbis: A. Avramovičiaus šou paskutiniame kėlinyje nulėmė „Partizan“ pergalę © BOZIC/BETAPHOTO/SIPA nuotr,

Eurolygoje ketvirtadienį įvyko principinis Belgrado derbis, tarp „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“ ekipų.

Po atkaklios kovos 88:86 (20:13, 20:29, 11:23, 35:21) triumfavo „Partizan“ krepšininkai.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai mačą pradėjo atkarpa 17:2. Visgi įsibegėjus rungtynėms svečiai pilnai sugrįžo bei kovojo dėl pergalės.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Crvena Zvezda“ turėjo net 11 taškų persvarą – 64:75.

Tuomet prasidėjo Aleksos Avramovičiaus šou. Gynėjas per 2,5 minutes pelnė 12 taškų bei išvedė „Partizan“ į priekį – 83:80.

Paskutinę minutę svečiams daug kainavo netaiklūs Shabazzo Napiero bei Milošo Teodosičiaus baudos metimai. Kitoje aikštės pusėje taikliai atakavęs Zachas LeDay nulėmė „Partizan“ pergalę.

Mačo žaidėju buvo išrinktas Aleksa Avramovičius, kuris surinko 14 taškų.

Pralaimėtojų gretose puikiai atrodė Joelis Bolomboy'us, pelnęs 16 taškų.