Belgrado pragare – „Žalgirio“ pralaimėjimas per paskutines minutes © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ penktose iš eilės rungtynėse kovojo iki galo, tačiau karštoje Belgrado atmosferoje pripažino „Partizan“ pranašumą.

Penktojo turo Eurolygos rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai 87:76 (20:22, 24:14, 16:21, 27:19) pralaimėjo Belgrado „Partizan“ ekipai.

Pirmieji kėliniai buvo itin permainingi. Po Jameso Nunally baudų „Partizan“ turėjo 8 taškų pranašumą (11:3), tačiau Luko Lekavičiaus vedamas „Žalgiris“ išlygino ir net persvėrė rezultatą (20:22).

Antrajame kėlinyje šeimininkų gynėjas Kevinas Punteris pelnė net 15 taškų ir padėjo savo ekipai susikurti 8 taškų pranašumą (44:36).

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiams vėl pavyko atstatyti lygybę (54:54).

Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje „Partizan“ tiksliai realizavo savo baudų metimus, kol „Žalgiris“ buksavo nuo šios linijos.

Ignas Brazdeikis likus minutei sušvelnino rezultatą iki 8 taškų (82:74), tačiau laiko, norint išplėšti pergalę ar pratęsimą, buvo per mažai.

Belgrado ekipos lyderis Kevinas Punteris per 19 minučių surinko 26 taškus (7/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai).

Kauno ekipos gretose buvo rezultatyviausias Keenanas Evansas, surinkęs 16 taškų ir atlikęs 9 rez. perdavimus. Rolandas Šmitas pridėjo 11, Ignas Brazdeikis 10.