D. Motiejūnas žaidė rezultatyviai, o „Monaco“ po pratęsimo palaužė Eurolygos čempionus © ZUMAPRESS com. nuotr.

Ketvirtadienį Monake įvyko vienos iš įdomiausių Eurolygos antrojo turo rungtynių, kur vietos „Monaco“ susitiko su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 95:92 (12:20, 24:15, 22:25, 24:22, 12:10) įveikė Eurolygos čempionus.

Pagrindinio laiko pabaigoje po D. Motiejūno dvitaškio „Monaco“ turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau itin svarbūs Willo Clyburno tritaškiai persvėrė rezultatą svečių naudai (75:77).

Galiausiai, papildomas 5 minutes išplėšė Mike'o Jameso dvitaškis.

Pratęsimo metu M. Jamesas taip pat pelnė svarbų dviejų taškų vertės metimą. Kitoje atakoje „Anadolu Efes“ neužpuolė, o Alpha Diallo realizavo du baudų metimus (92:88).

Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie šios pergalės. Aukštaūgis pelnė 14 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/2 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Savo komandoje pagal rezultatyvumą kaunietis buvo trečias, pagal naudingumą – antras.