D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, tačiau „Kings“ liko sutriuškinti namuose © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje triuškinantį pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (42-30) ekipa, kuri nusileido Dalaso „Mavericks“ (43-39) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36).

Pirmieji du ketvirčiai dar klostėsi tolygiai, tačiau po ilgosios pertraukos grįžę Dalaso atstovai užkūrė uraganinį puolimą, kuriam lietuvio ekipa pasipriešinimo nerado.

D. Sabonis per 31 minutę pelnė 12 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, surinko 4 pražangas ir kartą suklydo.

„Kings“: D. Foxas 18, K. Murray`us 17, D. Sabonis 12, K. Ellisas ir M. Monkas po 10.

„Mavericks“: L. Dončičius 28, K. Irvingas 24, T. Hardaway`us Jr. 22, P. J. Washingtonas 14, D, Gaffordas 10.