D. Sirvydžio vedamas „Lietkabelis“ palaužė „Gargždus“ © LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) favoritams įkąsti dar kartą nepavyko „Gargždų“ (0-4) ekipai.

Laimono Eglinsko auklėtiniai išvykoje 66:84 (16:25, 18:20, 20:15, 12:24) nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (3-1).

Panevėžiečiai rungtynes pradėjo gerokai sėkmingiau (10:2), tačiau svečiai po minutės pertraukėlės persigrupavo ir vedami Ivano Gavrilovičiaus grįžo į rungtynes (14:16). Iki kėlinio pabaigos „7bet-Lietkabelis“ dar kartą atitrūko (25:16), tačiau antrajame persvarą mažino Tado Kararino metimai iš tolimo nuotolio.

Prieš ilgąją pertrauką atstumas tarp komandų vėl buvo dviženklis (40:30), o Justo Furmanavičiaus ir I. Gavrilovičiaus dvitaškius kompensavo tolimas Deivido Sirvydžio šūvis – 45:34.

Kovoje dėl kamuolių dominavę panevėžiečiai įpusėjus trečiajam kėliniui jau taikėsi į triuškinančią persvarą – 56:41. Vis dėlto ketvirtojo kėlinio pradžioje intriga grįžo, „Gargždams“ priartėjus iki šešių taškų (54:60).

Likus žaisti tris minutes D. Sirvydžio ir Pauliaus Valinsko dvitaškiai vėl sukrovė šeimininkams solidesnę persvarą, o Alenas Hadžibegovičius pakėlė skirtumą iki 17 taškų (78:61), suteikdamas šansą aikštėje pasirodyti ir Nikui Stukniui. Liutauras Lelevičius mačo pabaigą pažymėjo tritaškiu su pražanga.

Kovą dėl kamuolių Panevėžio klubas laimėjo net 50:29.

Kol kas sėkmingiausią sezono mačą sužaidė D. Sirvydis, per 30 minučių efektyviai surinkęs 20 taškų (3/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/5 baudų metimų).