Dovanėlės iš Stambulo nebus: „Anadolu Efes“ liko be atkrintamųjų ir be pergalės © PA Images nuotr.

Eurolygos titulo gynyba baigėsi net nepasiekus atkrintamųjų.

Stambulo „Anadolu Efes“ (16-17) išvykoje 86:103 (17:23, 23:25, 24:24, 22:31) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (19-14) ekipai.

Likus 4 minutėms skirtumas tarp komandų siekė 4 taškus, tačiau tuomet „Fenerbahce“ spurtavo 10:0 ir uždarė rungtynes.

Rungtynių gale kilo rimtas konfliktas tarp abiejų komandų. Visų pirma, Erginas Atamanas anksčiau laiko paliko aikštelę. Tuomet likus 2 sekundėms Willas Clyburnas atsidūrė konflikto sūkuryje, vėliau išbėgo į rūbinę, o mačas buvo sustabdytas bent 5 minutėm.

Amerikietis, kaip ir „Fenerbahce“ suolas, buvo nubaustas techninėmis pražangomis.

Tai nepalanki pergalė „Žalgiriui“, kadangi „Fenerbahce“ pralaimėjimo atveju, „Žalgiris“ beveik viską jau turėtų savo rankose kovojant dėl vietos atkrintamosiose.

Žalgiriečiams dabar reikia laukti „Baskonia“ pralaimėjimo.