Fiasko: „Rytas“ savo pasirodymą Čempionų lygoje baigė pralaimėjimu prieš „Peristeri“ © FIBA nuotr.

Vilniaus „Ryto“ sezonas FIBA Čempionų lygoje pavirto į fiasko.

Antrose įkrintamųjų rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai 80:83 (11:17, 19:26, 23:24, 27:16) nusileido Atėnų „Peristeri“ ekipai, o seriją pralaimėjo 0-2.

„Rytas“ jau tragiškai pradėjo rungtynes. Vilniečiai pirmąjį metimą iš žaidimo pelnė 7 minutės pabaigoje, kai pasižymėjo DeLaurier.

Visus tris kėlinius žymiai geriau atrodė „Peristeri“ ekipa. Po pertraukos skirtumas tarp komandų buvo išaugęs ir iki 19 taškų (38:57). Tiesa, „Rytas“ sugebėjo grįžti.

Po 9:2 atkarpos Lietuvos ekipa pradėjo pirmauti – 76:75, likus 3 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos. Tuomet „Rytas“ pradėjo strigti puolime, kol kitos aikštės pusėje baudė Joe Raglandas ir Nemanja Dangubičius.

Puolimo strigęs „Rytas“ pripažino pralaimėjimą bei baigė savo kelionę Europoje. Tai prasčiausias šios ekipos pasirodymas per metus, praleistus Čempionų lygoje.