Filipiniečio debiute – triuškinanti „Wolves“ pergalė © LKL.lt nuotr.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape po pralaimėjimo turnyro starte reabilitavosi „Wolves“ (1-1) ekipa.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Alytuje 95:70 (33:13, 20:19, 19:23, 23:15) nepasigailėjo Prienų „Labas GAS“ (0-2) komandos ir įsirašė pirmąją pergalę Citadele KMT A grupėje.

Tai buvo generalinė „vilkų“ repeticija prieš šeštadienio mačą „Betsafe-LKL“ čempionate su čempionų titulą ginančiu Vilniaus „Rytu“.

Šiame mače „Wolves“ gretose debiutavo naujokas iš Filipinų – Juanas Gomezas de Liano. Gynėjas per kiek daugiau nei 6 minutes atkovojo 4 kamuolius, prametė tiek pat metimų, vienąkart prasižengė ir parketą paliko su -1 naudingumo balu.

Šeimininkus į pergalę vedė net šeši dviženklį taškų skaičių surinkę krepšininkai, iš kurių daugiausiai pelnė Kristupas Žemaitis – 17. Prieniškių lyderis buvo Brandonas Brownas su 18 taškų.

Į priekį „Wolves“ šovė jau pirmajame kėlinyje, kurio pabaigoje surengė spurtą 12:0 ir nutolo per 20 taškų – 33:13. Antrajame ketvirtyje šeimininkai tęsė savo dominavimą ir pasiekė 28 taškų atotrūkį (46:18). Į pertrauką R. Kurtinaičio kariauna nusinešė solidžią persvarą – 53:42.

Nors trečiajame kėlinyje „Wolves“ persvara kiek aptirpo (61:49), greitai pranašumas vėl pradėjo augti, o per paskutiniąsias 10 minučių „vilkai“ galutinai įtvirtino savo dominavimą ir pasiekė pirmąjį laimėjimą Citadele KMT – 95:70.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis 17, Marcosas Delia 15, Hugo Invernizzi 14, Adas Juškevičius 13, Regimantas Miniotas ir Herkus Kumpys po 12, Ahmadas Caveras 9.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 18, Rokas Gadiliauskas 14, Giedrius Bergaudas 12, Mintautas Mockus 11.