Istorinis Tatumo pasirodymas užbaigė „76ers“ ir NBA MVP sezoną © Getty Images via AFP nuotr.

Bostono „Celtics“ antrus metus iš eilės žais Rytų konferencijos finale.

Rytų konferencijos septintose rungtynėse „Celtics“ 112:88 (23:29, 32:23, 33:10, 24:26) įveikė Filadelfijos „76ers“ ekipą.

Bostono ekipą į pergalę vedęs Jaysonas Tatumas per pirmus du kėlinius surinko 25 taškus, tačiau skirtumas tarp komandų buvo nedidelis – 55:52.

Trečiajame kėlinyje „Celtics“ surengė milžinišką spurtą 25:3 ir padėjo tašką rungtynėse – 83:58.

Galiausiai Jaysonas Tatumas surinko net 51 taška, taip pagerindamas NBA rekordą. Iki tol rezultatyviausias visų laikų invidualus žaidėjo mačas per septintas serijos rungtynes priklausė Stephui Curry, kuris šiais metais prieš „Kings“ surinko 50 taškų.

Puolėjas taip pat pridėjo 13 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Jaylenas Brownas nugalėtojų gretose surinko 25 taškus.

NBA reguliariojo sezono MVP Joelis Embiidas mačą baigė vos su 15 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais. Jamesas Hardenas pridėjo 9 taškus.