J. Morriso vedamas „Lietkabelis“ iškovojo antrąją pergalę Europos taurėje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (2-2) iškovojo antrąją pergalę iš eilės namuose Europos taurėje.

Nenado Čanako auklėtiniai 89:84 (19:18, 20:18, 25:23, 25:25) įveikė Klužo Napokos „U-BT“ (1-3) komandą.

Po pirmųjų dviejų kėlinių „Lietkabelis“ turėjo 3 taškų persvarą (39:36). Didžiąją trečiojo kėlinio dalį pranašumą turėjo svečiai iš Rumunijos.

Per paskutines 10 minučių itin svarbus buvo panevėžiečių spurtas, kuomet 68:69 pirmavo „U-BT“ krepšininkai.

Tuo metu „Lietkabelis“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (78:69). Visgi Klužo Napokos komanda buvo priartėjus iki 4 taškų (83:79).

Svečiai turėjo galimybę ir dar labiau priartėti, tačiau Jordano Tayloro metimas skriejo pro šalį, kamuolį atkovojo Gabrielius Maldunas, o kitoje aikštelės pusėje metimą iš po krepšio įmetė Jamelas Morrisas.

Jamelas Morrisas vedė „Lietkabelį“ į pergalę. Gynėjas surinko 24 taškus (5/12 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir pelnė 14 naudingumo balų.

Željko Šakičius pridėjo 14 taškų, Kristianas Kullamae 12, Vytenis Lipkevičius 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Murauskas 10.

„U-BT“ komandoje išsiskyrė Leonardo Meindlas, surinkęs 22 taškus. Andrija Stipanovičius pelnė 20 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.