J. Valančiūnas buvo vienas iš lyderių, o „Pelicans“ pranoko „Pistons“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-1) namuose pranoko sunkesnį sezono startą išgyvenančius Detroito „Pistons“ (2-4) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 125:116 (35:29, 37:20, 22:34, 31:33).

Pirmame ketvirtyje abi ekipos buvo nusiteikusios kovingai, o „Pelicans“ antrą ketvirtį pradėjo keleto taškų pranašumu. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp ekipų buvo dviženklis, o Detroito atstovai po ilgosios pertraukos turėjo 23 taškų deficitą.

Trečią ir ketvirtą kėlinį sėkmingiau žaidė svečiai, tačiau jų pastangų nepakako pasiekti pergalės.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/13 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo C.J. McCollumas su 33 taškais.

Pralaimėtojų komandoje Cade'as Cunninghamas surinko 22, Marcusas Sasseris 19, Ausaras Thompsonas 16 taškų.