Karti nesėkmė Europos taurėje: „7Bet-Lietkabelis“ lemiamomis akimirkomis nusileido ekipai iš Italijos © „7Bet-Lietkabelio“ nuotr.

Ketvirtosiose Europos taurės B grupės rungtynėse Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (1-3) apmaudžiai patyrė nesėkmę.

Roberto Štelmaherio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 92:93 (17:17, 26:27, 21:27, 28:22) apmaudžiai nusileido Trento „Aquila Basket“ (1-3) ekipai.

Pirmasis kėlinys panevėžiečiams prasidėjo itin sėkmingai – 8 taškais be atsako pradėję šeimininkai jau pačioje pradžioje pabėgo į priekį (8:0), tačiau už to užsikabinti nepavyko. Geriau antrają kelinio dalį sužaidę svečiai iš Trento pirmojo kėlinio rezultatą išlygino – 17:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais „Lietkabelio“ tritaškiais – po taiklų tolimą metimą pataikė Gediminas Orelikas, Donatas Sabeckis bei Vytenis Lipkevičius, tačiau žymaus pranašumo susikrauti nepavyko (30:25). Tuomet „Aquila Basket“ įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė 6 taškų pranašumą (32:38). „7Bet-Lietkabelis“ greitai sureagavo ir atsakė atkarpa 9:0, tačiau į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalų atsilikimą – 43:44.

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai komandai nepavyko įgauti apčiuopiamo pranašumo, visgi kėlinį geriau užbaigė „Aquila Basket“ krepšininkai į lemiamą kėlinį išsinešė 7 taškų pranašumą – 64:71.

Paskutiniame ketvirtyje Italijos ekipa greitai susikrovė dviženklį pranašumą (68:79). Svečiai stabiliai išlaikė saugų atstumą beveik visą kėlinį. Likus mažiau nei 4 minutėms, Panevėžio ekipa, įkvėpta G. Oreliko ir V. Lipkevičiaus tritaškių, spurtavo 10:0 ir likus žaisti 1 minutei išlygino rungtynių rezultatą (91:91). Vis dėlto fortūna šįkart šypsojosi „Aquila Basket“ ekipai. Paskutinėmis akimirkomis G. Orelikas pataikė 1 baudos metimą iš 2, o varžovų ekipoje Quinnas Ellisas atsakė dvitaškiu ir išplėšė pergalę savo komandai rezultatu 92:93.

Panevėžiečius į priekį tempė po 20 taškų pelnę Gediminas Orelikas (4/10 trit.) ir Deivydas Sirvydis, Nikas Popovičius pridėjo 14, Vytenis Lipkevičius 13.

Nugalėtojų ekipoje Davide Alviti, Paulas Stephanas Biligha ir Quinnas Ellisas (10 rez. perdavimai) surinko po 13, Myles'as Stephensas 12, Luca Conti ir Prentissas Hubbas po 10.

Artimiausios „7Bet-Lietkabelio“ rungtynės Europos taurėje – Lapkričio 1-ąją dieną išvykoje prieš „Gran Canaria“ ekipą.