Ketvirtą sezono pergalę iškovoję „Mažeikiai“ palaužė gargždiškius © Pauliaus Žukausko nuotr.

Mažeikių „M Basket-Delamode“ (4-7) spurtu pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir taip padėjo pagrindus pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Mažeikiškiai namuose 77:66 (18:16, 20:21, 17:17, 22:12) susitvarkė su „Gargždais“ (3-8).

Beje, šios komandos tarpusavyje dukart kovėsi Citadele KMT turnyre, kur abukart laimėjo „Gargždai“.

Rungtynės startavo gana lygiai, bet galiausiai Mažeikių komanda įgijo pranašumą ir jį augino – 24:16. Tiesa, „Gargždai“ atsakė pelnydami 5 taškus be atsako, o po Ryano Larsono tritaškio ekipas skyrė vos taškas – 32:33.

Aurimas Majauskas išvedė į priekį svečius (34:33), tad Nikola Vasilevas prašė pasitarimo. Reakciją „M Basket-Delamode“ parodė ir varžovų priekin nepaleido – 38:37.

Po pertraukėlės Chauncey Collinso dėka Mažeikių komanda susigrąžino iniciatyvą pilnai – legionierius ne tik pataikė iš toli, bet ir provokavo pražangą, atakuodamas iš toli – 46:37. Tuo tarpu Martynas Paliukėnas skirtumą augino iki dviženklio – 48:37.  Vis tik „Gargždai“ atsakė atkarpa 13:2 ir rezultatas vėl buvo lygus – 50:50.

12:0 – galingai „M Basket-Delamode“ startavo ketvirtajame ketvirtyje, o Nicholasas Wardas pro šalį švaistė net baudų metimus. Mažeikių ekipa ėmė artėti pergalės link, tuo tarpu laikas buvo šeimininkų sąjungininkas. Daugiau dėl pergalės gargždiškiai nepakovojo.

„M Basket-Delamode“: Martynas Paliukėnas (8 atk. kam.) ir Henris Kantonenas – po 15, Chauncey Collinsas 13, Artūras Jomantas ir Deontae Hawkinsas – po 10.

„Gargždai“: Justas Furmanavičius 17 (6 atk. kam.), Jaylonas Scottas ir Aurimas Majauskas – po 11, Nicholasas Wardas 10 (10 atk. kam., 2/8 baud.), Ryanas Larsonas 7 (5 rez. perd.).