Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs „Lietkabelis“ patyrė pralaimėjimą Prancūzijoje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (1-2) nepavyksta atrasti pergalių kelio išvykos rungtynėse Europos taurėje.

Nenado Čanako auklėtiniai 73:86 (24:18, 11:17, 23:22, 15:29) nusileido breso Burgo JL (3-0) komandai iš Prancūzijos.

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi permainingai. Panevėžiečiai buvo įgiję 8 taškų persvarą (30:22), bet varžovams pavyko išlyginti rezultatą (35:35).

Trečiajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, o „Lietkabelis“ įgijo 1 taško pranašumą (58:57).

Lemiamame ketvirtyje varžovai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį (58:65).

Svečius rungtynėse laikė Jamelo Morriso taškai, bet varžovai pataikė tris tritaškius iš eilės ir padidino „Lietkabelio“ deficitą iki dviženklio (76:66).

Po šių metimų „Lietkabelis“ nebeatsigavo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jamelas Morrisas. Amerikietis pelnė 21 tašką ir atkovojo 4 kamuolius. Vytenis Lipkevičius ir Željko Šakičius surinko po 12 taškų.

Breso Burgo JL komandoje Jordanas Floydas pelnė 21 tašką ir atkovojo 7 kamuolius.