Klampiame „El Clasico“ – nusimušęs R. Jokubaičio taikiklis ir „Real“ pergalė © Barca Basket nuotr.

Eurolygoje liko viena nepralaimėjusi komanda.

Madrido „Real“ (5-0) namuose 65:64 (12:19, 16:11, 23:11, 14:23) įveikė principinius varžovus – „Barcelonos“ ekipa (4-1).

Katalonai puikiai pradėjo rungtynes (16:30), tačiau antrojo kėlinio pabaigoje grįžę „Real“ krepšininkai vis didino persvarą jau antroje rungtynių pusėje.

Po Sergio Rodriguezo dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje „Real“ turėjo 14 taškų pranašumą – 57:43.

Rokui Jokubaičiui rungtynes nesiklostė sėkmingai, tačiau jis savo kelis dvitaškius pelnė svarbiu momentu. Mažeikiškis įkvėpė svečius spurtuoti bei net išlyginti rezultatą po Satoransky taškų – 59:59.

Rungtynių gale „Barcelona“ nesugebėjo užpulti iš žaidimo, o Campazzo provokavo baudas bei realizavęs savo metimus nuo baudų linijos nukalė pergalę karališkajam klubui – 65:64.

Rokas Jokubaitis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.