Kovoje dėl PČ bronzos medalių – amerikiečių stebuklas bei kanadiečių triumfas po pratęsimo © FIBA nuotr.

Pasaulio krepšinio čempionate išaušo paskutinė turnyro diena.

Kovoje dėl trečios vietos susitiko du čempionato favoritai – amerikiečiai bei kanadiečiai.

Dramatiškoje kovoje po pratęsimo 127:118 triumfavo Kanados rinktinė.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Dillonas Brooksas išvedė į priekį kanadiečius (106:105).

Anthony Edwardsas iškart persvėre rezultatą JAV naudai, bet kitoje atakoje baudos metimu D. Brooksas rezultatą išlygino (107:107).

Savo žodį tarė S. Gilgeous-Alexanderis, kuris smeigė dvitaškį, o apsigynę kanadiečiai baudos metimais padidino pranašumą iki 4 (111:107).

Likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Mikalas Bridgesas sukūrė tikrą krepšinio stebuklą. Amerikietis tyčia prametė antrąjį baudos metimą, pats atkovojo kamuolį ir smeigė sudėtingą tritaškį (111:111).

Kitoje aikštės pusėje Kelly Olynyko tolimas tritaškis buvo netaiklus ir komandos keliavo į pratęsimą.

Vis dėlto, amerikiečių stebuklo ketvirtajame kėlinyje neužteko. Kanadiečiai užtikrinčiau atrodė pratęsime bei iškovojo bronzos medalius.

Kanadiečius į pergalę atvedė žvėriškas Dillono Brookso žaidimas. Kanadietis pelnė 39 taškus.

Amerikiečių neišgelbėjo 24 taškus pelnęs Anthony Edwardsas.