„Lakers“ atkrintamųjų pradžioje įveikė be J. Moranto likusią „Grizzlies“ komandą © Getty Images via AFP nuotr.

Po sezono pertraukos į NBA atkrintamąsias grįžę Los Andželo „Lakers“ krepšininkais pasirodė sėkmingai serijos pradžioje.

Pirmajame Vakarų serijos mače „Lakers“ 128:112 (32:27, 27:38, 37:25, 32:22) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Nepaisant nemažo skirtumo, rungtynių likimas sprendėsi pabaigoje. Po Jareno Jacksono tritaškio „Grizzlies“ atsiliko vos 1 tašku (112:113), iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėm.

Tuomet sužibėjo Austinas Reavesas, kuris pelnė 7 taškus iš eilės, savo žodį tarė ir Anthony Davisas, o „Lakers“ rungtynes uždarė pergalingu 15:0 spurtu.

A. Davisas pirmoje pusėje susižeidė petį, tačiau sugebėjo tęsti rungtynes. Tuo metu, „Grizzlies“ neteko savo lyderio Ja Moranto, kuris patyrė rankos traumą.

Kiek netikėtai rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Rui Hachimura, kuris surinko 29 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. 23 pridėjo Reavesas, 22 taškus surinko Anthony Daviesas. LeBrono Jameso sąskaitoje – 21 taškas ir 11 atkovotų kamuolių, D'Angelo Russellas susitikimą baigė su 19 taškų.

„Grizzlies“ į priekį vedė Jarenas Jacksonas, kurio sąskaitoje – 31 surinktas taškas.

Antrosios rungtynės taip pat vyks Memfyje.