Legionierių vedamas „Wolves“ namuose susitvarkė su Kėdainių ekipa © Pauliaus Žukausko nuotr.

17 pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Vilniaus „Wolves“ (17/8) ekipa.

Vilniečiai savo namų arenoje rezultatu 102:83 (23:27, 30:24, 27:16, 22:16) užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (6/18) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių dalis vyko atkakliai, Nedo Pacevičiaus auklėtiniai pirmąjį kėlinį netgi pralaimėjo 23:27. Visgi antrajame kėlinyje jiems pavyko įgyti trapią persvarą – 53:51.

Trečiajame kėlinyje „Wolves“ įjungė aukštesnę persvarą ir Garissono Brookso bei Rasheedo Sulaimono vedama Vilniaus ekipa pabėgo į priekį įtikinamu skirtumu – 80:67.

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis-Optibet“ kilo į lemiamą spurtą ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 76:80. Tačiau legionierių vedamas „Wolves“ sužaidė triuškinamą atkarpą 22:7 ir užsitikrino pergalę rezultatu 102:83.

Vilniečius į pergalę vedė legionierių trio. „Wolves“ lyderis Rasheedas Sulaimonas iš viso pelnė 30 taškų (4/8 trit.) ir surinko 31 naudingumo balą. Naudingi buvo ir Jeffery Tayloras (16 tšk., 21 naud. bal.) bei Garrisonas Brooksas (16 tšk., 8 atk. kam., 23 naud. bal.).

Kėdainiečių legionierius Seanas McNeilas pelnė 21 tašką (4/8 trit.) ir surinko 18 naudingumo balų. A.Ebo sąskaitoje – 23 taškai.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 30, Jeffery Tayloras ir Garrisonas Brooksas po 16, Regimantas Miniotas 10, Vitalijus Kozys 9, Eigirdas Žukauskas 8, Vaidas Kariniauskas 6.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 23, Seanas McNeilas 21, Ignas Vaitkus 11, Zane'as Watermanas ir Courtney Ramey po 9, Francis Okoro 6.