„Monaco“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Olympiakos“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (4-1) pirmą kartą šiame sezone privartė pralaimėti „Olympiakos“ (4-1).

„Monaco“ išvykoje 81:76 (17:16, 16:21, 23:14, 25:23) nugalėjo komandą, kuriai nusileido praėjusio sezono ketvirtfinalyje.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi atkakliai, o „Olympiakos“ pirmavo trapia persvara beveik visą laiką (37:33).

Po pertraukos „Monaco“ spurtą užkūrė Elie Okobo. keli sėkmingi epizdodai leido monegaskams išsiveržti į priekį (56:51).

Svečiai viso ketvirto kėlinio metu išlaikė arti dviženklio buvusį pranašumą ir išsivežė iš Pirėjaus pergalę.

Donatas Motiejūnas šiose rungtynėse per 15 žaistų minučių pelnė 6 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Monaco“ gretose žibėjo Mike'as Jamesas. Amerikietis pelnė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat perdavimų.

Puikiai pasirodė prancūzas Elie Okobo. Prancūzas surinko 23 taškus.

„Oly“ neišgelbė 15 Shaquille'o Mckissico taškų, Saša Vezenkovas surinko 13 taškų.