Pakako lygių: „Žalgiris“ žais namų KMT finalo ketverte © Scanpix nuotr.

Kauno „Žalgiris“ žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 82:82 (23:26, 21:22, 21:18, 17:16) sužaidė su Vilniaus „Wolves“ krepšininkais ir į kitą etapą žengė dėl pergalės pirmosiose serijos rungtynėse.

Net vienuolika taškų per pirmas šešias mačo minutes pelnė Laurynas Birutis, dvitaškiu pasižymėjo Edmondas Sumneris, o Keenanas Evansas smeigė tritaškį – 16:15. Tuo metu per likusias keturias minutes septynis taškus iš eilės surinko Rolandas Šmitas – 23:26.

Šešis taškus pridėjo Kevarriusas Hayes, keturis surinko Tomas Dimša, o Edgaras Ulanovas realizavo baudos metimą – 34:32. Prieš pertrauką dvitaškius dar pataikė R.Šmitas ir Brady Manekas, o K.Evansas surinko įmetė taškus – 44:48.

Iškart po pertraukos po tris taškus pridėjo L.Birutis ir B.Manekas, o po penkių K.Evanso taškų žalgiriečiai vėl buvo priekyje – 55:54. Reidą po krepšiu surengė E.Sumneris, baudų metimus sumetė Arnas Butkevičius, o Dovydas Giedraitis ir T.Dimša taikliai metė iš toli – 65:66.

Keturis taškus lemiamo ketvirčio pradžioje surinko K.Hayesas, trijų taškų vertės metimą pataikė R.Šmitas, o Lukas Lekavičius ir E.Ulanovas pasižymėjo dvitaškiais – 76:73. E.Ulanovas sėkmingai sužaidė po krepšiu, dar keturis taškus įsirašė K.Hayesas, bet varžovai išlygino rezultatą ir dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo – 82:82.

„Žalgiris“: K.Evansas 14, L.Birutis 14, K.Hayesas 14 (2 per. kam.), R.Šmitas 12, T.Dimša 7 (2 per. kam.), B.Manekas 5 (2 per. kam.), E.Ulanovas 5 , E.Sumneris 4, D.Giedraitis 3 (2 per. kam.), L.Lekavičius 2, A.Butkevičius 2, D.Lavrinovičius 0.

„Wolves“: J.Tayloras 21, E.Žukauskas 16, K.Žemaitis 11, A.Beručka 10.