Pasvaliečiai pasiekė antrąją pergalę LKL pirmenybėse © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) retą pergalę įsirašė permainingą kovą išgyvenusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-6).

Aurimo Jasilionio auklėtiniai namuose 107:88 (23:24, 28:27, 21:17, 35:20) palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (2-6) klubą.

Rungtynių pirmoji pusė klostėsi itin lygiai. Tik Chauncey Collinso metimo dėka „M Basket-Delamode“ ekipa po pirmo ketvirčio turėjo minimalią persvarą (24:23), tiesa, tuo pasidžiaugė 4 minutes. Artiso Ate‘o tolimas šūvis grąžino persvarą pasvaliečiams – 34:32. Iki antrojo kėlinio pabaigos ekipos žengė koja kojon, o tai iliustravo ir rezultatas – 41:41.

Martyno Paliukėno ir Martyno Gecevičiaus metimai atrėmė „Pieno žvaigždžių“ bandymus atitrūkti – 61:61. Nors Martynas Arlauskas galingu dėjimu judino publiką, Mažeikių komanda po truputį krovėsi persvarą – 68:63. Tiesa, trečią ketvirtį šeimininkai uždarė atkarpa 9:0 ir taip siekė perimti iniciatyvą – 72:68.

Pora Adomo Sidarevičiaus tritaškių augino pasvaliečių pranašumą iki dviženklio – 80:70. Veterano lyderyste atsakė Artūras Jomantas (76:80), pataikęs tris metimus iš eilės. Savo ekipą traukti į priekį ėmė ir Brandonas Tabbas (85:78), tuo tarpu žaisti liko mažiau nei 6 minutės.

Jas „Pieno žvaigždės“ sužaidė labai užtikrintai (96:82), didino puolimo apsukas ir ramiai nužengė pergalės link.

Pasvalio ekipai vis dar nepadėjo sveikatos problemų turintis Kadeemas Jackas.