Po pertraukos atsigavimo ženklus pradėjęs rodyti „Žalgiris“ galiausiai krito prieš „Partizan“ © Scanpix nuotr.

Prasta pirmoji rungtynių pusė palaidojo Kauno „Žalgirio“ (12-11) šansus nutraukti pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje.

„Žalgiris“ namuose 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) pralaimėjo Belgrado „Partizan“ (12-11) ekipai.

Pirmoje rungtynių pusėje Kazio Maksvyčio strigo puolime, o gynyboje taip pat atrodė neužtikrintai, leisdami po savo krepšiu „Partizan“ krepšininkams atsikovoti daug kamuolių.

Po dviejų kėlinių „Partizan“ turėjo 17 taškų pranašumą – 30:47.

Visgi „Žalgiris“ atsigavo trečioje rungtynių pusėje. Solidų puolimą pademonstravę kauniečiai sumažino skirtumą iki 7 taškų – 54:61.

Tačiau tokio tempo ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiams išlaikyti nepavyko, „Partizan“ vėl sėkmingai puolė ir išsivežė pergalę iš Kauno.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose vėl buvo Ignas Brazdeikis, kuris surinko 17 taškų. Po 10 pridėjo Laurynas Birutis ir Rolandas Šmitas.

Belgrado komandą į priekį vedė Ioannis Papapetrou, kuris pelnė 17 taškų. Kevinas Punteris pelnė 14 taškų, tiek pat pridėjo Mathias Lessortas. Buvusio žalgiriečio Zacho LeDay sąskaitoje – dvigubas dublis (10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).