Prancūzijos klubų mače – „Monaco“ pergalė, Motiejūno sezono rungtynės ir rimta J. Browno trauma © Stop kadras

Ketvirtadienio vakarą Eurolygoje, Vilerbano mieste tarp dviejų Prancūzijos komandų įvyko rungtynės, kuriose išsiskyrė puikus Donato Motiejūno žaidimas.

Po 40 minučių kovos lietuvio atstovaujama „AS Monaco“ išvykoje rezultatu 75:84 (20:20, 25:25, 15:15, 15:24) palaužė vietos ASVEL komandą.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse pirmieji tris kėliniai baigėsi visiškai lygiu rezultatu.

Ketvirtasis kėlinys buvo lemiamas. Jo metu Saša Obradovičiaus auklėtiniai išlaikę solidžią gynybą ir labiau sugebėjo atitrūkti nuo varžovų.

Prie „Monaco“ pergalės šįkart svariai prisidėjo Donatas Motiejūnas, kuris tapo geriausiu mačo žaidėju.

Centro puolėjas per 16 minučių pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, gavo bloką, du kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

„Kaip ir sakiau per pertrauką, mums reikia gerinti gynybą, o puolimas su tuo ateina automatiškai. Reikėjo sustabdyti jų atakas, man atrodo, kad per vieną kėlinį leidome įmesti tik 15 taškų ir dėl to laimėjome“, – po mačo kalbėjo lietuvis.

Verta paminėti ir tai, kad mačo pabaigoje sunkią traumą patyrė su varžovu susidūręs Johnas Brownas III.

„AS Monaco“ puolėjas aikštelę paliko tik su neštuvais.