Stambulo derbyje triumfavo be pralaimėjimų žygiuojanti „Fenerbahce“ © IMAGO/Jan Huebner nuotr.

Penktajame Eurolygos ture įvyko vienas iš įdomiausių viso pirmojo rato susitikimų – tarp Eurolygos čempiono „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahce“ ekipų.

Po sunkios 40 minučių kovos triumfavo „Fenerbahce“ rezultatu 79:88 (27:26, 17:23, 18:22, 17:17) įveikdama Ergino Atamano auklėtinius.

Dimitrio Itoudis su kariauna susikūrė pranašumą po sėkmingo antrojo kėlinio (44:49).

Po trečiojo kėlinio „Feneris“ turėjo jau 9 taškų pranašumą (62:71).

Per paskutines rungtynių minutes itin svarbus faktorius, nulėmęs „Fenerbahce“ pergalę, buvo Nickas Calathesas, kuris pataikė dvitaškį ir atliko rezultatyvų perdavimą Jonathanui Motley.

Paskutinę vinį į „Anadolu Efes“ karstą kalė Scottie Wilbekinas.

S. Wilbekinas šiose rungtynėse surinko 25 taškus (6/9 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/3 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rez. perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Marko Guduričius surinko 19 taškų. Nickas Calathesas pridėjo 4 taškus ir 7 rez. perdavimus.

Pralaimėtojų gretose Vasilije Micičius baigė pasirodymą su 19 taškų savo sąskaitoje.