T. Hardaway ir L. Dončičiaus duetas atvedė „Mavs“ į lengvą pergalę Niujorke © USA Today Sports nuotr.

NBA šeštadienį įvyko ankstyvos rungtynės, kurios prasidėjo 19.30 val. Lietuvos laiku.

Toliau puikią formą demonstruojančio Luka Dončičiaus „Mavericks“ 121:100 (20:32, 32:27, 41:15, 28:26) įveikė Niujorko „Knicks“ komandą.

Dalaso komanda laimėjo nepaisant prasto pirmojo kėlinio po kurio turėjo 12 taškų deficitą.

Trečiąjį kėlinį net 15 taškų skirtumu laimėję svečiai susikrovė jau 19 taškų pranašumą (74:93). Paskutinį ketvirtį „Mavs“ pradėjo 13:6 atkarpa ir galutinai uždarė rungtynes.

Luka Dončičius šiose rungtynėse pelnė 30 taškų (7/12 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnui puikiai talkinęs Timas Hardaway'us pridėjo 28 taškus (2/4 dvit., 8/12 trit.) ir 7 atkovotus kamuolius.