T. Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ užtikrintai nugalėjo ALBA © Euroleague nuotr.

Virorijos „Baskonia“ (15/13) komanda, kurioje rungtyniauja Tadas Sedekerskis, iškovojo užtikrintą pergalę Eurolygoje, kuri sustiprino jų pozicijas patekti į įkrintamųjų traukinį.

Ispanijos ekipa namuose rezultatu 88:71 (23:10, 19:24, 21:13, 25:24) įveikė Berlyno ALBA (5-23) ekipą, kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

T.Sedekerskis buvo pastebimas, lietuvis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Net 77 procentų taiklumu (27/35) dvitaškius realizavusi „Baskonia“ ekipa į priekį įsiveržė jau pirmajame kėlinyje ir persvarą išlaikė visų rungtynių metu.

„Baskonia“: Chima Moneke 16 (5/5 dvit., 0/4 trit., 6/7 baud.), Vanja Marinkovičius 15, Codi Milleris-McIntyre'as 14 (10 rez. perd.), Tadas Sedekerskis ir Maikas Kotsaras po 9, Markusas Howardas ir Matthew Costello (9 atk. kam.) po 8.

ALBA: Mattas Thomasas ir Khalifa Koumadje po 12, Eliasas Rapieque 11 (5 min.), Yanni Wetzellis 10, Louisas Olinde 8, Sterlingas Brownas 7.