Užsikūręs „Žalgiris“ iš Valensijos parsiveža pergalę © Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (6-4) iškovojo šeštąją pergalę Eurolygoje.

Žalgiriečiai išvykoje 80:76 (24:31, 13:13, 22:17, 21:15) nugalėjo „Valencia“ (4-6).

Pirmoje rungtynių pusėje, pranašumą turėjo „Valencia“. Komandos keitėsi sekmingomis atkarpomis, o šeimininkai į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą (44:37).

Po pertraukos, žalgiriečius kovoje išlaikė Rolandas Šmitas. Latvis agresyviai grūmėsi po krepšiu bei pataikė kelis metimus iš distancijos.

„Valencia“ pranašumą išlaikė tritaškiais metimais, o lyderio rolę iš Šmito perėmęs Brazdeikis sumažino deficitą iki 2 taškų (51:53).

Kėlinys pasibaigė „Žalgirio“ greita ataka ir 2 Tomo Dimšos taškais (59:61).

Ketvirtajame kėlinyje, Keenanas Evansas pataikė tritaškį ir pelnė taškus su pražangą, ir išvedė „Žalgirį“ į priekį (65:64).

„Valencia“ atsitiesė ir po Klemeno Prepeličiaus tolimo tritaškio susigrąžino 4 taškų persvarą (67:71).

„Žalgiris“ atsakė spurtu 9:0 ir po 5 iš eilės Tylerio Cavanaugh taškų išsiveržė į priekį (76:71).

Likus 25 sekundėms, Chrisas Jonesas sušvelnino deficitą iki minimumo (75:76).

Tas pats Jonesas prametė baudos metimą, o Ulanovas jas sumetęs įtvirtino 4 taškų persvarą ir pergalę.

„Žalgirį“ į pergalę vedė Rolandas Šmitas pelnęs 19 taškų, Keenanas Evanas surinko 18, Ignas Brazdeikis pridėjo 13.

„Valencia“ gretose žibėjo Chrisas Jonesas. Armėnijos pilietybę turintis amerikietis pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Po šios pergalės žalgiriečiai kyla į šeštąją poziciją.