Vienose iš paskutinių rungtynių Jankūno karjeroje – „Žalgirio“ pergalė prieš „Šiaulius“ © LKL nuotr.

Paulius Jankūnas sužaidė vienas iš paskutinių savo karjeros rungtynių, galimai ir paskutines rungtynes Kaune, o vietos komanda „Žalgiris“ laimėjo prieš „Šiaulius“ ir pirmauja jau 3-0 bronzinėje serijoje.

Kauno „Žalgiris“ namuose rezultatu 85:70 (24:15, 27:20, 14:18, 20:17) palaužė svečius iš Saulės miesto.

Kauniečiai šiose rungtynėsė jau po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų pranašumą (51:35) ir rungtynėse buvo viskas aišku.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ buvo arčiausiai priartėję iki „Žalgirio“ iki 11 taškų po Danieliaus Baslyko tritaškio. Visgi intrigos didelės nebuvo.

Rungtynėse, specialiai skirtose ilgamečio „Žalgirio“ kapitono pagerbimui, Paulius Jankūnas pasižymėjo 4 taškais (1/2 dvitaškiai, 2/3 baudų metimai), 4 rezultatyviais perdavimais, 4 atkovotais kamuoliais ir 12 naudingumo balų.

Rungtynėse išsiskyrė ir Marekas Blaževičius, surinkęs 15 taškų.