D. Rapšys Europos čempionatą baigė bronzos medaliu © AFP nuotr.

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys Europos čempionate trumpame (25 m) baseine iškovojo trečiąjį apdovanojimą. Šeštadienį lietuvis užėmė trečią vietą vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje.

Iš kraštinio, aštuntojo takelio startavęs panevėžietis distancijoje laikėsi prie lyderių ir likus 50 metrų įsiveržė į pirmąją vietą. Visgi, iki pergalės mūsiškiui kiek pritrūko. Finiše trenerių Inos Paipelienės ir Pauliaus Povilionio auklėtinį vos keliomis šimtosiomis aplenkė du varžovai.

Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkas nuotolį įveikė per 1 min. 41,15 sek. ir buvo arti savojo Lietuvos rekordo (1.40,85 min.).

Čempionu tapo britas Matthew Richardsas (1.41,01 min.), o vicečempionu – jo tautietis James Guy (1.41,12 min.). Nuo aukso lietuvį skyrė vos 0,14 sek., o nuo sidabro – 0,03 sek.