Šidlauskas, Rapšys ir Meilutytė – Toronto pasaulio taurės etapo finale © ZUMAPRESS com. nuotr.

Toronte (Kanada) penktadienio ryte prasitęsė pasaulio plaukimo taurės sezonas.

Danas Rapšys su antru rezultatu pateko į 400 m laisvojo stiliaus plaukimo finalą (3:42.64).

Už panevėžietį greitesnis buvo tik Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthew Sates, kuris distanciją nuplaukė per 3 min. 42.49 sek.

Andrius Šidlauskas pateko į trečiąjį savo finalą šiame pasaulio taurės sezone. Jis su šeštuoju rezultatu (58.15) pateko į 100 m krūtine finalą.

Rūta Meilutytė antrą pasaulio taurės etapą iš eilės prasibrovė į finalą sau mažiau pažįstamoje rungtyje – 100 m kompleksiniu būdu. Atrankoje kaunietė užėmė 5-ąją vietą (59.42).

Priminsime, kad pasaulio taurės etape Berlyne R. Meilutytė iškovojo du aukso medalius – 50 m ir 100 m krūtine finaluose.

Rytinėje sesijoje taip pat plaukė jaunieji Lietuvos plaukikai Tomas Navikonis bei Silvija Statkevičius.

T. Navikonis 400 m laisvojo stiliaus atrankoje finišavo dvyliktas (3:48.45), o 50 m laisvojo stiliaus atrankoje lietuvis užėmė 15-ąją vietą (22.25).

Pasaulio taurėje debiutavusi Silvija Statkevičius užėmė 16-ąją vietą 400 m laisvojo stiliaus atrankoje (4:22.38).

Vakaro sesija, kurioje lietuviai kausis dėl medalių, prasidės 1 val. Lietuvos laiku naktį.