Tarp aštuonių geriausių patekęs D. Rapšys pelnė solidžią sumą iš pasaulio taurės varžybų © ZUMAPRESS com. nuotr.

Galiausiai Danui Rapšiui, po iškovoto dar vieno sidabro, pavyko patekti tarp aštuonių geriausių šio sezono pasaulio plaukimo taurės plaukikų.

Etapas Indianapolyje D. Rapšiui buvo sėkmingiausias – jis iškovojo tris medalius ir pelnė 51.4 reitingo taškų.

Bendrajame reitinge panevėžietis užėmė svarbią 8-ąją vietą ir dėl to papildomai iškovojo 10 tūkst. JAV dolerių.

Per kituos tris etapus plaukikas iš Lietuvos iškovojo 14,8 tūkst. JAV dolerių ir iš viso plaukiko sąskaita papildė 24,8 tūkst. JAV dolerių po šio pasaulio taurės sezono.

Kaip pavyzdys, R. Meilutytė iškovojo 50,1 tūkst. JAV dolerių. Tiesa, šis uždarbis velniškai išaugo po trijų iš eilės triumfų 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse.

Andrius Šidlauskas su Tomu Navikoniu taip pat dalyvavo visuose etapuose, tačiau jiems galiausiai nepavyko iškovoti piniginių prizų.

Šių plaukikų laukia pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame baseine (25 m), kuris vyks gruodžio mėnesį Melburne (Australija).