Europos taurė – „Lietkabelis“ po atkaklios kovos namuose nusileido „Lokomotiv“ © KK Lietkabelis nuotr.

Panevėžio „Lietkabelio“ (1-1) krepšininkai ir toliau kovoja Europos taurės kovose, tačiau šį kartą teko patirti pirmą pralaimėjimą po atkaklios akistatos prieš Krasnodaro „Lokomotiv“(2-0) ekipą. Pastaroji ekipa iškovojo jau antrą pergalę iš eilės.

Galutinis rezultatas 84:85 (24:23, 21:19, 19:26, 20:17).

Pirmame kėlinyje vyko labai atkakli kova taškas į tašką, tačiau abi komandos bandė atitrūkti į priekį, bet to padaryti nepavyko ir vieno taško skirtumu ketvirtį laimėjo lietuvių komanda. Antrajame situacija išliko panaši ir abi ekipos toliau aktyviai rinko taškus, tačiau visą laiką priekyje išliko „Lietkabelis“.

Viskas pradėjo keistis po ilgosios pertraukos, kai svečiai spartino ritmą ir sugebėjo panaikinti defecitą ir susikūrė pranašumą, kurį laikė iki rungtynių pabaigos. Tiesa, paskutinėje mačo dalyje Panevėžio krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą kelis kartus, tačiau „Lokomotiv“ sugebėjo pasiekti pergalę vienu tašku po dramatiškos kovos.

Pralaimėtojų gretose P. Kalaitzakis pelnė 22 taškus, po 11 pridėjo G. Orelikas ir G. Maldūnas.

Nugalėtojams E. Mccolumas surinko 18, J. Motley 17, K. Stantonas 14.