J. Valančiūnas užleido lyderio rolę, o „Pelicans“ vėl patyrė pralaimėjimą © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone ir toliau stringa Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-14) ekipa, kurią atstovauja Jonas Valančiūnas, o per pastarąjį susitikimą teko pripažinti Majamio „Heat“ (10-5) pranašumą.

Galutinis rezultatas 98:113 (34:21, 18:26, 18:34, 28:32).

Išvykoje žaidęs mūsiškis su komanda puikiai pradėjo susitikimą ir susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau jau antrame ketvirtyje iš jo beveik nieko neliko. Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms „Pelicans“ puolimas tiesiog sustojo, o šeimininkai aktyviai rinko taškus ir užtikrintai išsiveržė į priekį. Paskutinėje rungtynių dalyje liko tik išlaikyti pranašumą, ką sėkmingai Majamio klubas ir padarė.

J.Valančiūnas per 28 minutes surinko 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), taip pat atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Tarp Naujojo Orleano klubo žaidėjų rezultatyviausias šį kartą buvo N. Alexanderis-Walkeris su 24 taškais, o dar 19 pridėjo B. Ingramas.

Tuo tarpu nugalėtojams net 31 tašką surinko J. Butleris, T. Herro pridėjo 19.