M. Blaževičiaus karjeros rungtynės Eurolygoje nepadėjo: „Žalgiris“ krito prieš „Maccabi“ © zalgiris.lt nuotr.

Marekas Blaževičius ir Lukas Lekavičius žaidė puikias rungtynes Eurolygoje, tačiau tai nepadėjo „Žalgiriui“ nutraukti 6 pralaimėjimų serijos, kuri dabar prasitęsė iki 7 Eurolygoje.

Lietuvos čempionai (3-17) namuose 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (10-11) komandai.

Pagrindinį spurtą, nulaužusį rungtynių eigą, „Maccabi“ surengė ketvirtajame kėlinyje, nors ir trečiojo metu Izraelio ekipa buvo pavojingai nutolusi. Ketvirtojo kėlinio viduryje Tel Avivo komanda spurtavo 10:2 ir uždarė rungtynes (73:86).

Marekas Blaževičius šiame mače sužaidė karjeros rungtynes Eurolygos – 20-metis per 26 minutes įmetė 20 taškų (7/11 dvitaškiai, 6/6 baudos metimai), atkovojo ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį prarado ir surinko 20 naudingumo balų.

Lukas Lekavičius per 32 minutes pelnė 16 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Edgaras Ulanovas pridėjo 10 taškų, Karolis Lukošiūnas 9 (3/7 tritaškiai), Tyleris Cavanaugh – 16.

„Maccabi“ šiose rungtynėse vertėsi be COVID-19 virusą pasigavusio Jake Coheno ir vyr. trenerio Iannio Sfairopoulo.