Eurolygos atkrintamųjų startas: „Anadolu Efes“ nukovė „Armani Exchange“ komandą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Šiandien prasidėjo Eurolygos atkrintamosios. Pirmosios rungtynės įvyko tarp Milano „Armani Exchange“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkų.

Labai klampias ir nerezultatyvias rungtynes rezultatu 64:48 (11:16, 18:10, 17:8, 18:14) laimėjo svečiai iš Stambulo.

Pirmasis kėlinys Milano ekipai nieko blogo nežadėjo. Po Devono Hallo dvitaškio „Armani Exchange“ pirmavo 5 taškais (16:11).

Antrajame kėlinyje milaniečiai pirmuosiu taškus pelnė likus vos 3:30 minutėms iki kėlinio pabaigos. Į ilgąją pertrauką Stambulo komanda išėjo su 3 taškų persvara (29:26).

Milano ekipa toliau labai sunkiai rinko taškus rungtynėse. Per 3 kėlinį pelnyti vos 8 taškai ir įgytas 12 taškų deficitas (34:46).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas nepasikeitė ir „Anadolu Efes“ iškovojo pergalę bei perėmė namų aikštelės pranašumą.

Sunkiai taškus rinkusios Milano ekipos lyderiu tapo Nicolo Melli pelnęs 10 taškų ir surinkęs 16 naudingumo balų.

Nugalėtojams Shane'as larkinas ir Vasilije Micičius pelnė po 16 taškų.