D. Motiejūnas sužaidė geriausias rungtynes serijoje, tačiau „Monaco“ dramatiškai nusileido „Olympiakos“ © Euroleague nuotr.

„Olympiakos“ serijoje su „AS Monaco“ įsiveržė į priekį – 2:1.

Graikijos komanda svečiuose 87:83 (19:23, 26:18, 26:17, 16:25) įveikė Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ komandą.

Po pirmojo kėlinio „AS Monaco“ pirmavo 23:19. Ketvirčio metu net 8 baudas metė komandos lyderis Mike'as Jamesas. Komandos ne kartą prasižengė ir buvo mesta daug baudos metimų.

Antrajame kėlinyje susikaupė „Olympiakos“, jį laimėdama net 26:18.

Trečiajame ketvirtyje svečiai iš Graikijos iniciatyvą dar labiau perėmė. Kėlinuko metu „Oly“ spurtavo 12:0 ir įgijo 12 taškų pranašumą (63:51).

Vienu metu Kostas Papanikalao išprovokavo grubią Dwayne'o Bacono pražangą, tačiau amerikietis išsisuko tik su nesportine pražanga vietoj diskvalifikacines.

Visgi rungtynių pabaigoje „monegaskai“ sugebėjo grįžti į rungtynes. Po pirmųjų 7 kėlinio minučių rungtynių šeimininkai išlygino rungtynių rezultatą.

Parisas Lee pelnė keletą labai sunkių tritaškių, tačiau galiausiai mačą nulėmė taiklios „Olympiakos“ krepšininkų baudos, kurias graikai provokavo meistriškai. 4 taškus baudos metimais pridėjo Thomasas Walkupas, 2 – Saša Vezenkovas ir Kostas Sloukas.

„AS Monaco“ gretose rezultatyviausias buvo Dwayne'as Baconas, kuris pelnė 23 taškus. Willas Thomas pridėjo 15, Mike'as Jamesas – 13 (1/9 metimai iš žaidimo).

Geriausias savo rungtynes šioje serijoje sužaidė D. Motiejūnas. Centras per 16 minučių įmetė 9 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perimė kamuolį, atliko bloką ir surinko 12 naudingumo balų.

„Oly“ į pergalę tempė Sasha Vezenkovas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Solidūs buvo ir įžaidėjai: K. Sloukas pasižymėjo 21 tašku, o T. Walkupas solidžiai pasirodė su 13 taškų, įmesdamas 2 tritaškius.